Мережа моніторингу дотримання прав людини щодо ЛГБТ+

Громадська організація Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ” надає всебічну правову підтримку представникам та представницям ЛГБТ+ спільноти у питаннях захисту прав та основоположних свобод людини.

Центр “Наш світ” координує роботу Мережі активісток та активістів з моніторингу дотримання прав людини щодо ЛГБТ+ в Україні – професійну команду, яка має необхідні знання та навички аби надати Вам правову консультацію та кваліфіковану допомогу у питаннях протидії дискримінації (ситуації, коли порушується рівноправність) у всіх сферах життя – трудовій, сімейній, сфері послуг тощо.

Активістки та активісти Мережі компетентні у питаннях повідомлення правоохоронних органів Національної поліції про злочини чи дії, мотивами яких є упередження / ненависть за ознакою сексуальної орієнтації або ґендерної ідентичності.

Експерти та дружні юрист(к)и / адвокат(к)и Центру запропонують дієвий алгоритм захисту та відновлення порушених прав.

Ми намагаємося відслідковувати ситуацію з дотриманням прав людини щодо ЛГБТ+ по всієї Україні, включно з тимчасово окупованими територіями та гарантуємо збереження конфіденційності та діємо виключно в інтересах постраждалих.

Телефон гарячої лінії Мережі моніторингу дотримання прав людини щодо ЛГБТ+: (095) 273-03-09.